DÜNYANIN HER BÖLGESİNE, DOĞRU ÜRÜN

Saff Invest, İstanbul merkezli ve Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Yenilebilir Yağlar, Dondurulmuş Kümes Hayvanları ve Etler, Süt Ürünleri, Hayvan Yemi Hammaddeleri, Baharatlar gibi tarımsal ürünlerin tedarik zinciri yönetiminde uzmanlaşmıştır. Kuru Meyveler, Her Türlü Jüt Ürünleri, Ambalaj Malzemeleri ve Özel Ürünler. Saff Invest’in stratejik konumdaki deniz aşırı çözüm ortakları, depo, işleme ve lojistik tesis ağı şu anda 37 ülkeden 48 farklı gıda ürününü 88 ülkede 1000’den fazla müşteriye ihraç etmektedir.

Saff Invest ile iş yaparken müşterilerimiz 16 yılı aşkın tecrübemizin, 37 ülkedeki geniş operasyon ağımızın avantajlarından yararlanmaktadır. Saff Invest’in tanınmış endüstri itibarı ve en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla almalarını sağlar. Saff Invest’ın birçok farklı milletten deneyimli, çok kültürlü ekip üyeleri müşteri ihtiyaçlarına sürekli uyum sağlayarak müşteri hizmetleriyle tanınır. Saff Invest, ilişkileri sürdürmeye ve iş ortakları için her daim değer yaratmaya odaklanır.

Detaylı bilgi için info@saffinvest.com mail gönderebilirsiniz.

Saff İnvest 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

0(212) 295 85 98

info@saffinvest.com